novinky | KUCHYŇ ZA 1 MILION CZK JAKO DÁREK | 30.06.2018

 

LÉPE bydlet, VÍCE prožít… a kuchyň jako DÁREK!

Z limitované nabídky prémiových bytů 5+kk až 6+kk od 176 m2 až do 301 m2 nabízíme kuchyňskou linku jako dárek v hodnotě 1 milion Kč dle Vašeho výběru od našich prověřených dodavatelů. Nabídka platí do 31. srpna 2018.

V atraktivní pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov, nabízí Rezidence Sacre Coeur2 velkorysé loftové byty s dispozicí rodinného domu, které Vás okouzlí svou vzdušností, vysokým standardem, kvalitou a pěknými  výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

Prohlídky dvoupodlažních mezonetů se zahrádkou jsou možné kdykoli,  těšit se můžete také na prezentaci sousedních rezidenčních projektů Vitality Rezidence, Rezidence Kobrova či Holečkova Houses s nabídkou bytů a komerčních prostor na prodej či pronájem.

Více informací o Rezidenci Sacre Coeur2 a aktuální nabídce bytů k OKAMŽITÉMU NASTĚHOVÁNÍ naleznete ZDE. Akční nabídka platí pro loftové byty  E1.1, E1.2, F1.1 a F1.3.

S výběrem Vám nejen pomůže, ale i poradí a komplexní služby zajistí, náš profesionální prodejní tým. Pro rezervaci soukromé prohlídky s jedním z našich obchodních poradců, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO, www.satpo.cz