Rezidence NA MALVAZINKÁCH

 

 
 

Rezidence NA MALVAZINKÁCH

o projektu

 

Rezidenční projekt Na Malvazinkách představuje elegantní bydlení, nadčasový standard a vysokou kvalitu provedení. Splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Na výběr je celkem 68 bytových jednotek s výměrou od 38 m2 do 172 m2 s balkony, terasami a zahrádkami. Výhledy na okolní bohatou zeleň popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti. Skvělý design a kvalita, funkčnost v každém ohledu má svou adresu v Rezidenci Na Malvazinkách.

Rezidence se skládá ze tří domů, které jsou citlivě architektonicky začleněny mezi stávající okolní zástavbu. S velkou pozorností jsou použity přírodní materiály, důraz je kladen na jemné tóny a čistotu provedení. Komunikace jsou ukryté pod úrovní pozemku, takže v okolí domů, kde obvykle bývají ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor pro zahrady, ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Maminky s dětmi uvítají privátní hřiště určené výhradně pro rezidenty.

Každý bytový dům má unikátní půdorysné řešení a společně tvoří jednotný a harmonicky komponovaný celek. Na každý vstup do budovy připadá maximálně 28 kvalitních bytových jednotek, které jsou navrženy tak, aby nezestárly a působily vždy moderně. Nedílnou součástí rezidence je dostatečný počet parkovacích stání, sklepních prostor a samozřejmě i centrální recepce s nabídkou nadstandardních služeb a ostraha objektu. Celý areál bude monitorován diskrétním kamerovým systémem u všech vchodů, vjezdů a v garážích. Rezidenci Na Malvazinkách patří plným právem absolutní pohodlí a bezpečí.

Velký důraz při návrhu rezidenčního projektu byl kladen na aplikaci úsporných řešení ve všech oblastech. Dostatečná pozornost byla věnována i měsíčním nákladům na správu objektu, aby neznamenaly pro rodinný rozpočet nepříjemnou zátěž.  Příjemné bydlení umocňuje všudypřítomný pocit, že pozemek není podřízen stavbě, nýbrž je chráněn a respektován v souladu s přírodou. Rezidence Na Malvazinkách je určena všem, kteří ocení blízkost centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Rezidence představuje prémiový charakter až do nejmenšího detailu.

KATEGORIE BYDLENÍ „stačí si jen vybrat“

STUDIO LIVING představují nejmenší bytové jednotky, určené těm, kteří preferují maximální využití obytného prostoru. Kompaktní uspořádání obytného prostoru v 1 + kk je funkční a účelné, v návrhu se nezapomnělo ani na dostatek úložného prostoru s komorou pro pračku a sušičku. Z nabídky lze vybírat byty s balkony, které nabízejí nádherný výhled na Prahu a poskytují příjemný prostor pro odpočinek a relaxaci.

CITY LIVING jsou stylové a účelně navržené byty 2 + kk, které vyhledávají především jednotlivci a páry všech věkových kategorií, zároveň jsou i vhodnou investiční příležitostí. Stavebně technické uspořádání a vybavení splňuje náročné požadavky na trvalé a komfortní bydlení. Dispoziční uspořádání je funkční a logické, prostorné pokoje jsou dobře uspořádané pro interiérové vybavení, nechybí dostatek úložných prostor a komora s napojením pro pračku a sušičku. Výhled z balkonu nebo terasy na okolí vás ujistí, že tady jste skutečně doma: „v centru Prahy a přitom v zeleni“.

MASTER LIVING ocení lidé, kteří mají rádi soukromí. Vnitřní uspořádání bytových jednotek 3 + kk představuje prostorný obývací pokoj s kuchyní, ložnici s ensuite koupelnou, dále samostatný pokoj a koupelnu s toaletou. Zde každý najde skutečně prostor „jen sám pro sebe“. Technická místnost pro veškeré zázemí a údržbu domácnosti nebo velkorysý úložný prostor jsou dalším benefitem této bytové kategorie, stejně jako balkony, prostorné terasy nebo předzahrádky. Záleží jen na individuálních preferencích a představách každého z nás.

EXCLUSIVE LIVING už samotným názvem napovídá, že bytové jednotky kategorie 4 + kk a 5 + kk splňují všechny požadavky exkluzivního bydlení. Prostorná vstupní hala navazuje na šatnu nebo šatní kout a stejně tak na toaletu pro hosty. Jídelna s kuchyní propojuje hlavní obytnou část bytu a je citlivě oddělena od klidové zóny, kde jsou jednotlivé pokoje a společná koupelna. Manželské ložnice jsou ve standardu s ensuite koupelnou a svou rozlohou jsou tak velkorysé, že umožňují variabilní uspořádání i s pracovním koutem. Technické zázemí a úložné prostory jsou účelně uspořádané, lze plně využít každého kousku místa. Úžasné výhledy, velké terasy nebo předzahrádky – můžete mít i všechno najednou. Není třeba dělat kompromisy, když objevíte exkluzivitu v tom opravdovém slova smyslu.